המלצות- מורן גיא

הי מורן,

 פניתי אליך אחרי שגיליתי שאני בהיריון עם מס' 2 🙂 . הבנתי שעוד מעט יהיה לי קשה להרדים במשך 45 דק' רצוף והגיע הזמן ללמד את בתי להירדם לבד.

את היית קשובה לנו לאורך כל התהליך שלקח יותר זמן מהרגיל שכן בתי חלתה הרבה בחורף , הוציאה שיניים ועברה מתינוקיה לפעוטות, אה כן והיה אשפוז קצר בדרך. בכל שלב שכזה הייתה נסיגה ואת היית שם בשבילנו עם המון סבלנות, אמפטיה, הסברים שלא חשבנו עליהם  ויכולת הקשבה, אפשרת לי לפעול גם לפי האינטואיציה שלי מה שנתן לי ביטחון  בתהליך.

 ועכשיו היא נרדמת לבד, ברור שיהיו עוד נסיגות ושלבים אבל אנחנו מיומנים יותר ולא נבהלים מנסיגה או לילה לא שקט וכשאח שלה יולד , אוטוטו…. נדע איך להמשיך.

 תודה על הכול

==================================================================================

מורן יקרה….

אתמול בלילה רגע לפני שעצמתי עיניים ניסיתי לחשוב לעצמי מה הדבר שהכי הייתי רוצה לומר לך מלבד תודה על העזרה הגדולה והמבורכת שנתת לנו על ידי הייעוץ שלך ואחרי מספר שניות בלבד הבנתי שהתהליך שבו אופיר למד לישון לבד במיטה זהו גם התהליך שבו אני למדתי כמה חשובה היא הדרך ולא בהכרח רק התוצאה.

לכן, אני רוצה להודות לך לא רק על כך שבסופו של דבר השגנו את התוצאה המיוחלת (שבזכותה אני כבר לא זוכרת מה זה לילות לבנים וזה כשלעצמו אושר גדול J) אלא להודות לך אף יותר על המסירות שלך בכל התהליך, על הסבלנות, על ההקשבה והרצון ללמד אותנו כי כל עוד אני וערן מאמינים ומחויבים יחדיו ללוות את אופיר וללמד אותו באהבה (בכל דבר, לא רק בעניין שינה) השמיים הם הגבול.

אין דבר שאני אוהבת יותר ממשפחתי ולכן חשוב לי שתדעי שהימים האחרונים לפני תחילת התהליך היו ימים של עייפות ומתח כך שלא רק עזרת לאופירי שלנו בנושא השינה אלא גם עזרת לנו לא מעט כמשפחה.

אני חושבת שצריך תכונות אופי מאוד מיוחדות בשביל לעסוק בתחום שבחרת אבל יותר מכך צריך תכונה מאוד מיוחדת אחת בשביל להתמיד בכך, אשר שמחתי לגלות אותה בך בכל התהליך- הנתינה שלך! או במילים אחרות, הרצון והיכולת לעזור.

הישארי מיוחדת כמו שאת ואני בטוחה שהרבה ילדים והורים יזכו לחוויה מצוינת איתך כפי שאנחנו זכינוJ

 אז תודה רבה יקירה מכל הלב…

בהערכה גדולה,

שירה

==================================================================================

 הי מורן

רצינו מאוד להודות לך על הליווי שנעשה ברגישות בנעימות בלי שיפוטיות ובסבלנות.

למדנו ממך מספר עקרונות משמעותיים:

ההשהיה בתגובה שלנו. שהוא צריך לישון יותר במהלך היום. שהוא יכול ומצליח להרדם בעצמו, שפשוט נניח אותו במיטה והוא יישן. ושהכל גם קשור לכמה הוא אוכל במהלך היום.

לי עצמי כמו שאת יודעת היה קשה לעשות את הצעד ולערב מישהו חיצוני בהחלטות שלי לגבי הילדים שלי אך את הצלחת למוסס את הכל ואני מאוד שמחה שנעזרנו בך, בכל מקרה
לזוגיות שלנו זה עשה רק טוב ולו רק בשביל זה זה היה שווה הכל.

אני בטוחה שכל זוג שייעזר בך ירוויח.

איה

==================================================================================

היום כשאני נזכרת בתקופה ההיא, בה ישנו אני ובעלי שעתיים בלילה, אם מחברים הכל יחד. היום, כשאני נזכרת בלילות הלבנים שנמשכו תקופה ארוכה מידי, אני לא מבינה איך לא פניתי לעזרתה של מורן קודם לכן.

זו היתה תקופה קשה, כמעט בלתי אפשרית, לי ולבעלי, ובמיוחד לביתי הקטנה, שלא היתה מסוגלת לישון שנת לילה ארוכה ורציפה, כמו שכל פעוט בגילה צריך לישון.

זו לא היתה אשמתה כמובן, גם לא אשמתנו. בסך הכל חוסר מודעות של הורים איך להקנות לילדה שלנו הרגלי שינה נכונים, מותאמים לה, עם ביטחון וגיבוי מלא שלנו.

אני באמת מודה למורן גיא, שהדריכה וליוותה אותנו בתהליך הזה, בביטחון והכלה, בזמינות היומיומית ובמקצועיות שאין כמוה! את השינויראינו כבר בשבוע הראשון, ולאחר מספר שבועות בלבד, חזרנו לחיים הנורמלים, עם שינהטובה לכל המשפחה, והתעוררות בבוקר עם חיוך.

זה באמת שווה את הכל!

טלי

==================================================================================

מורן יקרה,

הילדה שלנו ישנה כמו תינוקת. לא כמו תינוקת. נו… כזו שבאמת ישנה. לילות שלמים. ולילה שלם, מבחינתי, להזכירך, נמשך יותר מ 5 שעות… הגברת לא מתעוררת לפני 7:00 בבוקר- וגם זה מוקדם בשבילה!!! חמסה-חמסה-חמסה-בלי-עין-הרע.

כמובן, אפשר לעשות הכל גם בלי תמיכה וליווי מקצועיים. אבל לי לא התאים להיות לבד במערכה, ונראה שעשינו את הבחירה הנכונה.

מההתחלה הגישה שלך הכי נראתה לנו- לא נדבקים לשיטה אחת, אלא בודקים מה מתאים, למה אנחנו מסוגלים, מה הציפיות שלנו, מה הקצב שמתאים לנו… אט אט עשינו התאמות, והמציאות התחילה להדביק את הציפיות. את מרבית העבודה עשינו לאחר סיום תהליך הייעוץ והליווי, כך שלמעשה זה היה תהליך לימוד והטמעה, שהיישום שלו מתבטא ביום-יום.

המון המון תודה על הליווי, על התמיכה, על הביטחון ובעיקר על האמונה .

המון תודה גם על ההקשבה, ההבנה, ההכלה ולבסוף, תודה (וכל הכבוד) על היכולת שלך לקבל ביקורת בזרועות כ"כ פתוחות.

אנחנו מאחלים לך המון הצלחה בהמשך, ולהורים שתעבדי איתם- מאחלים לילות שלמים, רצופי שינה ונטולי בכי ועייפות.

==================================================================================

שנת בוקר? שנת אחר הצהריים? מרווחי שינה? כל אלו מושגים שלא הבנתי ובטח שלא ידעתי על קיומם לפני שמורן נכנסה לחיי…

 כשבתי נולדה לא היה לי מושג שיש כזה דבר בעיות שינה אצל תינוקות. אבל עם הזמן שעבר בתי סרבה להרדם אם לא היינו קופצים שעות על כדור פיזיו, הסכימה לישון אך ורק על הידיים  והיתה מתעוררת פעמים רבות בלילה הבנתי שאנחנו צריכות עזרה.

  מורן נכנסה לחיינו, הכניסה סדר בשנות היום והלילה, נגמלנו מנדנודים,  עברנו תהליך של לימוד להרדם במיטה (הדרגתי, איטי והכי חשוב *ללא בכי!*)

 והיום אנחנו במצב טוב הרבה יותר. בתי נרדמת במיטתה מידי ערב, ללא בכי  וללא תלות בציצי, קפיצות מתישות ובכלל…

  מורן, בליווי צמוד, במקצועיות, נעימות, סבלנות רבה ועם הרבה תמיכה הצליחה להכניס סדר בחיים שלנו. על כך אנחנו אסירות תודה!

 תודה תודה תודה

עינת

ליצירת קשר ושאלות, מלאי את הפרטים:תגובות של לידה ללא כאב – יש דבר כזה? או – למה לסבול בלידה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *