המלצות קורס הכנה ללידה פעילה – קורסים קבוצתיים ופרטניים בחיפה, בקעת הירדן, בית שאן, עפולה, והעמקים

נעה המקסימה עשתה לנו הכנה ללידה, הכי טובה שיכולנו לבקש. הביאה לנו המון מידע (חשבתי שאני כבר יודעת הכל), שמאוד פיקס את המחשבה וריגש לקראת הלידה. ללא ספק הרגשתי שאני מוכנה ללדת אחרי ההכנה. אם לא היינו עוברים רחוק הייתי הכי שמחה גם לבקש אותה כדולה. תודה נעה את מדהימה ואת עושה משהו ממש טוב לעולם. מימי סיידנר

נעה המקסימה עשתה לנו הכנה ללידה, הכי טובה שיכולנו לבקש. הביאה לנו המון מידע (חשבתי שאני כבר יודעת הכל), שמאוד פיקס את המחשבה וריגש לקראת הלידה. ללא ספק הרגשתי שאני מוכנה ללדת אחרי ההכנה. אם לא היינו עוברים רחוק הייתי הכי שמחה גם לבקש אותה כדולה. תודה נעה את מדהימה ואת עושה משהו ממש טוב לעולם.
מימי סיידנר

 

 

 

 

 

 

 

 

פשוט מדהימה. לולא נועה לא הייתי יכולה לעבור את הלידה שלי טבעית בלי אפידורל. פשוט מדהימה. החל מקורס הכנה ללידה שעשתה באופן פרטי לי ולבעלי בביתנו. יצאנו מלאי ידע ותחושת בטחון מהמפגשים איתה. והכל בנועם ורוגע... וכדולה... אין מילים. פשוט היתה מושלמת. ידעה בדיוק מתי לעשות מה: עיסוי, שמנים, מילים תומכות, את כל הלידות שלי ארצה לעבור איתה. אני אוהבת אותך נועה! תודה על הכלQ ממליצה בחוםםםםםםם רב! יעל אליאסף היערי

פשוט מדהימה. לולא נועה לא הייתי יכולה לעבור את הלידה שלי טבעית בלי אפידורל.
פשוט מדהימה. החל מקורס הכנה ללידה שעשתה באופן פרטי לי ולבעלי בביתנו. יצאנו מלאי ידע ותחושת בטחון מהמפגשים איתה. והכל בנועם ורוגע…
וכדולה… אין מילים. פשוט היתה מושלמת. ידעה בדיוק מתי לעשות מה: עיסוי, שמנים, מילים תומכות, את כל הלידות שלי ארצה לעבור איתה. אני אוהבת אותך נועה! תודה על הכלQ ממליצה בחוםםםםםםם רב!
יעל אליאסף היערי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נעה היתה לצידנו מהקורס הכנה ללידה בו הקפידה להעביר לנו ידע קונדרטי לצד הכנה נפשית חשובה לא פחות לקראת החוויה הזו, ועד ללידה המעצימה והמדהימה שהיתה לנו. נעה היתה קשובה לנו ולצרכים שלנו לאורך כל הדרך, היתה זמינה וסבלנית לכל שאלה ותהיה (גם הטיפשית ביותר..) וגם כאשר עלו חששות במהלך הלידה והלידה הסתבכה מעט, נעה המשיכה לתמוך בדרכה הרגועה והצליחה להעניק לנו בסופו את חווית הלידה הקרובה ביותר לציפיות שלנו. תודה רבה <3 מירב שלום

נעה היתה לצידנו מהקורס הכנה ללידה בו הקפידה להעביר לנו ידע קונדרטי לצד הכנה נפשית חשובה לא פחות לקראת החוויה הזו, ועד ללידה המעצימה והמדהימה שהיתה לנו.
נעה היתה קשובה לנו ולצרכים שלנו לאורך כל הדרך, היתה זמינה וסבלנית לכל שאלה ותהיה (גם הטיפשית ביותר..) וגם כאשר עלו חששות במהלך הלידה והלידה הסתבכה מעט, נעה המשיכה לתמוך בדרכה הרגועה והצליחה להעניק לנו בסופו את חווית הלידה הקרובה ביותר לציפיות שלנו.
תודה רבה <3
מירב שלום

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לנעה היקרה, כשהגענו לקורס הכנה ללידה שלך, דברים רבים לא ידענו, כמו על מערכת ההורמונים שמתחוללת בגוף, ועל עצם כך שיש לנו שליטה חלקית בהם. כמו על דרכים שונות להכין את הגוף, בין אם זה תה/עיסוי ובין אם זו הכנה מנטלית. ככל שלימדת יותר הפחד מהלא נודע של לידה ראשונה הפך להיות פחות מפחיד! מעבר לכך שילבת סרטים וקטעים נחמדים ועשית הכל בחינניות שטבועה בך ועמיתית! לאורך כל הדרך הצעת עזרה ותמיד היית זמינה בכל עת לשאלה/ התייעצות. הקורס היה מקיף בחומר שלו ותרם לנו רבות. מודים לך על כל העזרה, החיוך והרצון הטוב - מקווים שנתראה בהמשך ללימודים אחרים של "אחרי לידה". בהוקרה ותודה, גילי ובן

לנעה היקרה,
כשהגענו לקורס הכנה ללידה שלך, דברים רבים לא ידענו, כמו על מערכת ההורמונים שמתחוללת בגוף, ועל עצם כך שיש לנו שליטה חלקית בהם. כמו על דרכים שונות להכין את הגוף, בין אם זה תה/עיסוי ובין אם זו הכנה מנטלית.
ככל שלימדת יותר הפחד מהלא נודע של לידה ראשונה הפך להיות פחות מפחיד!
מעבר לכך שילבת סרטים וקטעים נחמדים ועשית הכל בחינניות שטבועה בך ועמיתית!
לאורך כל הדרך הצעת עזרה ותמיד היית זמינה בכל עת לשאלה/ התייעצות.
הקורס היה מקיף בחומר שלו ותרם לנו רבות.
מודים לך על כל העזרה, החיוך והרצון הטוב – מקווים שנתראה בהמשך ללימודים אחרים של "אחרי לידה".
בהוקרה ותודה,
גילי ובן

המלצה קורס הכנה ללידה פרטי בצפון

לנעה:
האמת שמתחילת ההיריון ועד השלב של הקורס הייתי מאוד אנטי לגבי קורס הכנה ללידה. החלטתי שאני לא עושה אותו ואחרי לחצים מאסיביים מצד מכרים ואחות ליווי ההריון שלי, השתכנעתי לעשות קורס הכנה אבל בתנאי שזה יהיה פרטני ולא קבוצתי. מיד התקשרתי לחברה שיש לה דולה ובקשתי המלצה על מדריכות טובות מאזורי (עפולה). אחד השמות שהדולה שלה המליצה היה השם שלך – נעה. האמת שהתקשרתי אלייך אחרונה מכל הטלפונים שהיו לי אבל את היית אחרונה והכי חביבה. מיד בשיחת הטלפון הראשונה שלנו הצלחת להרגיע אותי ולהשרות עלי אווירה נינוחה ונעימה.
חשוב לי לציין שעברתי הריון מורכב מאוד עם שמירה ואיך שסיפרתי לך את הסיפור שלי בטלפון היית לגמרי איתי ונתת לי להרגיש הכי בטוחה בעולם. בגלל השמירה וחוסר הניידות שלי היה לי חשוב שהמדריכה תגיע אלי הביתה ולא אני אליה ישר אמרת שבכיף. ערכנו אצלי בבית שני מפגשים של חמש שעות כל אחד, ואת נעה, חשפת אותי לנושאים שלא הייתי מודעת אליהם בכלל, נתת לי טיפים מדהימים שמלווים אותי מהרגע שיצאת מדלת ביתי והעברת את הקורס בצורה הכי קלילה וזורמת שיש. בנוסף, למרות שלא לקחתי אותך או מישהי אחרת כדולה נתת לי הרגשה שגם אחרי הקורס ניתן להתייעץ איתך על כל דבר והבהרת לי כמה חשוב לך להיות מעודכנת גם אחרי הלידה (למרות שאת לא מחויבת אלי כלל).
כאישה שאבתי המון כוח והבנתי שלא סתם המשימה הזאת הופקדה בידינו הנשים ועם כל הקושי שקיים בהריון לפעמים ובלידה עצמה כנראה שהתברכתי לעבור את זה. כזוג לקחנו מהקורס את החשיבות של שיתוף הפעולה בקורס בכלל ובלידה בפרט ואת החשיבות של בן הזוג בעזרה ובתמיכה בכל התהליך. היחס שלי לפני הקורס היה יותר "קליל" ולא מעמיק לכל נושא הלידה ואחרי הקורס, כשעברנו על נושאים חשובים שלא היו לי במודעות, היחס שלי השתנה. הרגשתי שאני מקבלת דגשים על נושאים חשובים לא פחות מאקט הלידה עצמה וכנראה שאם לא הייתי עושה את הקורס לא הייתי נחשפת אליהם.
אני מרגישה שסיימתי את הקורס כשהדברים שהיו חשובים לי הובהרו בצורה הכי טובה שיש וקבלתי תשובות לכל השאלות שלי. לסיכום, אני ממליצה בחום על קורס ההכנה ללידה שלך! לימור.

ערב טוב לכן, אני שמחה לספר לכן שילדתי את בתי הבכורה אור לפני כמעט שבועיים, בלידה טבעית ללא אפידורל בבית חולים זיו בצפת! אני ממש מרגישה צורך לשתף אתכן ולהודות לכן באותה הנשימה, אין לי ספק שהמפגש אצלכן היווה חלק משמעותי בכנה הנפשית שלי לידה, בזכות השיחה שלי עם נעה חבררוני הבנתי פעם ראשונה שלידה זה משהו שאני יכולה להתמודד איתו, ושהכאב יכול להיות בשליטתי, הידע התיאורטי לגבי ההורמונים בלידה תרם לי מאוד ופתח לי את החשק לקרא עוד חומרים בנושא באינטרנט כהמשך לשיחה. תהליך הלידה לי התחיל מ-3 ימים עם צירים לא סדירים בבית, שלא היו פשוטים בכלל אבל הרגשתי שבזכות הכלים שנתתן לנו אני יכולה להתמודד עם הכל ושמרתי על מצב רוח טוב רוב הזמן, בלי לתת מקום לפחד. כשהגעתי לבית החולים בפתיחה 3 וחצי הרגשתי שאני יכולה לעשות זאת ללא אפידורל, אפילו שהיו ירידות בדופק העובר, פקיעת מים ופיטוצין... בעזרת גז הצחוק, תנועה (בשכיבה), מגע ע"י בן הזוג שלי ומוזיקת רקע, הצלחתי ללדת בהרגשה חיובית ועוצמתית את התינוקת שלנו. שוב תודה לכן, הרעיון הזה של הכנה לפני הלידה נותנת תחושה של שליטה, שאני יכולה לעשות את זה ואני ממליצה בחום לבנות אחרות להגיע למפגשים שלכן. יישר כח :-) רותם איידלין

ערב טוב לכן,
אני שמחה לספר לכן שילדתי את בתי הבכורה אור לפני כמעט שבועיים, בלידה טבעית ללא אפידורל בבית חולים זיו בצפת!
אני ממש מרגישה צורך לשתף אתכן ולהודות לכן באותה הנשימה, אין לי ספק שהמפגש אצלכן היווה חלק משמעותי בכנה הנפשית שלי לידה, בזכות השיחה שלי עם נעה חברוני הבנתי פעם ראשונה שלידה זה משהו שאני יכולה להתמודד איתו, ושהכאב יכול להיות בשליטתי, הידע התיאורטי לגבי ההורמונים בלידה תרם לי מאוד ופתח לי את החשק לקרא עוד חומרים בנושא באינטרנט כהמשך לשיחה.
תהליך הלידה לי התחיל מ-3 ימים עם צירים לא סדירים בבית, שלא היו פשוטים בכלל אבל הרגשתי שבזכות הכלים שנתתן לנו אני יכולה להתמודד עם הכל ושמרתי על מצב רוח טוב רוב הזמן, בלי לתת מקום לפחד. כשהגעתי לבית החולים בפתיחה 3 וחצי הרגשתי שאני יכולה לעשות זאת ללא אפידורל, אפילו שהיו ירידות בדופק העובר, פקיעת מים ופיטוצין… בעזרת גז הצחוק, תנועה (בשכיבה), מגע ע"י בן הזוג שלי ומוזיקת רקע, הצלחתי ללדת בהרגשה חיובית ועוצמתית את התינוקת שלנו.
שוב תודה לכן, הרעיון הזה של הכנה לפני הלידה נותנת תחושה של שליטה, שאני יכולה לעשות את זה ואני ממליצה בחום לבנות אחרות להגיע למפגשים שלכן. יישר כח 🙂
רותם איידלין

 

בשעה טובה בסימן טוב ובמזל טוב נולד בבוקר מתוק קטן בלידה מדהימה... קשה אבל לא ארוכה! טבעית לחלוטין! כמה לחיצות אחרונות בעמידה/כריעה ונשימות של צמר גפן וסל הצירים התמלא :-) נעה ההכנה שלך סייעה לי רבות! המון תודה. פיזרתי עננים במקום למות שם מצירי הלחץ והופ התינוק בחוץ!!

בשעה טובה בסימן טוב ובמזל טוב נולד בבוקר מתוק קטן בלידה מדהימה…
קשה אבל לא ארוכה! טבעית לחלוטין!
כמה לחיצות אחרונות בעמידה/כריעה ונשימות של צמר גפן וסל הצירים התמלא 🙂
נעה ההכנה שלך סייעה לי רבות! המון תודה.
פיזרתי עננים במקום למות שם מצירי הלחץ והופ התינוק בחוץ!!

 

חווית ההיריון מזמנת לך את האפשרות לצאת למסע מופלא של חיבור לעצמך ולתינוק.
אני מזמינה אותך לפנות אלי בכל שאלה הקשורה להתמודדות בתקופה המיוחדת הזו: בהכנה ללידה, בתמיכה וליווי בזמן הלידה, בטיפול לאיזון רגשי, בהכנה להורות ובטיפול בתינוק.

נעה חברונימלווה נשים וזוגות במסע ההורות מהרגע הראשון.
מתוך ארגז הכלים שלי:
אשה ואמא, דולה, מדריכת הכנה ללידה, מדריכה להתפתחות תינוקות – מאבחנת ומטפלת בשיטת "צעד ראשון",
מדריכה לשפת התינוקות דנסטן, מאבחנת ומטפלת בטכניקת "איזון חיים" לטיפול בבעיות פיזיות ורגשיות.
צרי קשר052-2837199
או דרך הדואר האלקטרוני: merkaz.hamaagal@gmail.com

ליצירת קשר ושאלות, מלאי את הפרטים:כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *