טיפול בשיטת 'איזון חיים'

טכניקת "איזון חיים" היא כלי אנרגטי השייך לתחום רפואת התדרים ומאפשר לטפל בבעיות פיזיות ורגשיות שונות.
הטכניקה מאפשרת שילוב טיפולי בתחום הפיזי, המנטלי והרגשי מתוך ידיעה שאלו משפיעים אחד על השני, והבנה שיצירת הרמוניה ואיזון בתחום אחד תוכל להביא למרפא בשאר התחומים.
האבחון מתבצע ע"י בדיקת שריר ומטוטלת, התשובה מתקבלת באופן מיידי לאחר שאילת השאלה. לאחר שהמטפל קיבל מידע לגבי האופן שבו נכון לפעול כדי לאזן את הגוף, מתבצע האיזון. המטופל עצמו נדרש לעתים לשכב בשקט ולהתמסר לטיפול ולעתים הוא נדרש להיות פעיל ולעבור תהליך רגשי עמוק בכדי לשחרר חסימות אנרגטיות.
הטכניקה מאפשרת גם טיפול מרחוק לדוגמא –  הורים יכולים להוות צינור לטיפול בילד במגוון תחומים החל מכאבי גזים, חוסר שקט, מחלות וקשיים נוספים אצל תינוקות וכלה בקשיי הסתגלות לגן ותקשורת בין אישית בין ההורה לילד. במקרים כאלו אין צורך בנוכחות פיזית של הילד, הטיפול מתבצע דרך ההורה והשפעות הטיפול ניכרות בילד.
ניתן לבצע טיפול מרחוק גם במבוגרים כאשר אין אפשרות פיזית למטופל להיפגש עם המטפל.

הטיפול בטכניקת איזון חיים מתאים גם לאיזון תחלואים פיזיים כגון: כאבים, כאבי גב, כאבי שרירים, כאבי ראש, אלרגיות ורגישות למזונות שונים, מחלות עור, מחלות בדרכי העיכול ומחלות מעיים, עייפות כרונית, מחלות בדרכי הנשימה בעיות פוריות ועוד.
הטיפול אפקטיבי מאוד גם בתחום המנטלי והרגשי: טיפול בחרדות ופחדים, התפרצויות זעם, קשיי תקשורת, הפרעות למידה כגון הפרעות קשב וריכוז, שחרור טראומות ועוד.

נשים הרות תוכלנה להיעזר בטכניקת איזון חיים בכדי להקל על תופעת בחילות מתמשכת, טיפול בטחורים ופיסורה, צרבות ועצירויות, חולשה תשישות ובצקות, סכרת הריון, היפוך עובר ועוד.
מהפן הרגשי ניתן להשתמש בטכניקה כהכנה רגשית ומנטלית ללידה המתקרבת, עיבוד של לידות קודמות וכו'.

מטופלות שהתנסו בטיפול בעצמן ובילדים שלהן כתבו לי:
"…הכאב ברגל פחת בהרבה, וגם בגב, כבר באותו היום!! מדהים איך זה השפיע…"
".. רציתי להודות לך על שלושה טיפולי גופנפש שהיו מדוייקים להפליא, ידעת להוביל אותי במדוייק למקור או לשורש הבעיה… אחרי הטיפולים היתה תחושת הקלה מיידית, אנרגיה טובה לאורך היום ובהמשך תחושת שחרור…"
"ראש למטה!!!" (טיפול להיפוך עובר)
"…אתמול משום מקום פתאום אמר את המשפט – אני מאמין בעצמי וביכולות שלי…"
"… אחרי כמה טיפולים התחלנו להרגיש יותר רוגע בבית – של כל בני המשפחה!!… תודה לך נעה יקרה! הטיפול היה מדוייק ונכון והניע דברים בבית שלנו. תודה תודה תודה!!"
"… רציתי לשתף שאני רואה שינוי גדול מאז הטיפול האחרון, הוא הרבה יותר עצמו. כאילו ירדו ממנו מסכים. מרגיש בטוח יותר, ומשוחרר יותר וזה מרגיש ממש טוב. בהתחלה פשוט חשבתי שיש לו יום טוב אבל זה נשאר גם בימים שאחרי!.."
עוד המלצות וספורי מקרה של טיפולי 'איזון חיים' אפשר לקרא כאן

כמה מילים מזווית אישית יותר:
טכניקת איזון חיים פתחה אצלי צוהר ליכולת שלי להשפיע על מגוון תחומים בחיים שלי. ללקיחת אחריות על הנושאים אותם אני רוצה לשנות ולדרך ייחודית וחווייתית, בעזרתה אני יכולה לעבור ולהתמודד עם קשיים שונים שהחיים מזמנים לי ולצמוח מהם. (אפשר לקרא כאן תיעוד של אחת מהחוויות היותר משמעותיות בשבילי כשעוד הייתי בתחילת דרכי הטיפולית)
אני מזמינה גם אתכן להתנסות בשיטת הטיפול המיוחדת הזו, בתקווה שגם אתן תמצאו בעזרתה את הכוחות שלכן שיוכלו להביא אתכן לריפוי פיזי מנטלי ורגשי.
נעה.

 

נעה חברוני, מלווה נשים וזוגות במסע ההורות מהרגע הראשון.
מתוך ארגז הכלים שלי:
אשה ואמא, דולה, מדריכת הכנה ללידה, מדריכה להתפתחות תינוקות – מאבחנת ומטפלת בשיטת "צעד ראשון",
מדריכה לשפת התינוקות דנסטן, מאבחנת ומטפלת בטכניקת "איזון חיים" לטיפול בבעיות פיזיות ורגשיות.
צרי קשר: 052-2837199
או דרך הדואר האלקטרוני: merkaz.hamaagal@gmail.com

 

 

ליצירת קשר ושאלות, מלאי את הפרטים:כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *