להיות הורים

להיות הורים זו מתנה

אנחנו חווים אהבה שאין כדוגמתה – להיות הורים זו מתנה

עם האהבה הגדולה מגיעים גם קשיים ושאלות.  

איך מתמודדים עם תינוק חדש במשפחה ומתפקדים תחת חוסר שעות שינה, האם אפשר לתת מענה לצרכים השונים של כל ילד מה הדרך לשמירה על "האני" והזוגיות במציאות שהשתנתה לנו ולהזכיר לעצמנו שלהיות הורים זו מתנה.

יש זמנים בהם נראה שהכל תחת שליטה, ויש שבועות בהם נראה אולי ש"החיים מתנפלים עלינו" ושהאתגרים גדולים ממידתנו ולפעמים מתגנבת חולשה או תחושת ייאוש וספקות.

או שאולי, ישנן חוויות במהלך היום שמעצימות וממלאות באנרגיה ופתאום, מבלי שום הודעה מראש, מגיעה חוויה שצובעת את היום בצבעים אחרים, פחות קורנים.

יש דרך לקבל תמיכה וליווי באתגרי ההורות.

במפגשים אנחנו מסתכלים ביחד על המציאות היומיומית שלכם. מנסים להבין מה אתם רוצים וצריכים שיהיה בבית שלכם. 

העצירה מאפשרת התבוננות וחשיבה שבמרוץ החיים לא תמיד מוצאים להם את הזמן והמקום.

ביחד אנחנו מוצאים את הקולות השונים שבכם. בסבלנות, בלי ביקורת ושיפוטיות, מבינים מה נכון לכם כמשפחה כיום ומה נכון לכם להמשך.

יחד עם תחושת אוורור, הקלה ורגיעה, בדרך כלל התהליך מזמן ידע אישי, כוחות ומשאבים פנימיים שיעזרו ויכוונו אתכם בשלב הנוכחי במסע החיים וההורות שלכם.

קבוצות הורות, גם הן כלי משמעותי בתמיכה ומציאת הסגנון ההורי הנכון לכם, תוך שמירה על המטרות והערכים שלכם. תוכלו להכיר סגנונות הורים נוספים ולדעת שיש עוד אנשים שנתקלים באתגרים דומים לשלכם.

פעם, ילדים היו גדלים במסגרת קהילה קרובה ומעורבת שעזרה ותמכה בתקופות החיים המורכבות והאינטנסיביות הללו של גידול וחינוך ילדים.

אל תישארו לבד.

בואו לקבל תמיכה, ליווי, הדרכה וייעוץ.

מוזמנות להתקשר, לשוחח, לשאול ולשמוע עוד,

להתראות!

נשות המקצוע בתחום הדרכת הורים ויעוץ שינה של עמק פורה:

מורן גיא

לילך בנימיני-קורש

ליצירת קשר ושאלות, מלאי את הפרטים:כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *