פסיכותרפיה אינטגרטיבית, פזיותרפיה גוף נפש

ענבל בן דרור-פסיכותרפיה אינטגרטיבית, פיזיותרפיה גוף-נפש

קישור לאתר העסק
מספר טלפון:
כתובת:
אזור פעילות:

חתימה גדול

מזה 20 שנה אני עוסקת בתחומי הטיפול השונים. גופני ונפשי, קונבנציונאלי ומשלים, מזרח ומערב. מתוך אמונה שהגוף והנפש קשורים זה בזה, דרך הטיפול שלי מאפשרת התבוננות, תשומת לב ומענה להיבטים של הגוף-נפש כמכלול. אני מאמינה שבכל אדם טמונה יכולת בריאה לצמיחה והתחדשות. יכולת טבעית שיכולה להתממש בסביבה מקצועית, נכונה ומותאמת.

הקליניקה נמצאת בעפולה, במרכז הרפואי "אסף", 5 דקות הליכה מהתחנה המרכזית.

פסיכותרפיה אינטגרטיבית

טיפול נפשי במצבי משבר ומצוקה – פחד, חרדה, דאגה ומתח, דיכאון, צער וכעס, אבדן, אבל, טראומה, ובעיות במערכות יחסים. בפסיכותרפיה האינטגרטיבית אני משלבת גישות מן הפסיכולוגיה המערבית בשילוב עם השקפות העולם של הבודהיזם והדאואיזם.

אני מציעה כלים פשוטים ויעילים להתפתחות, שינוי וצמיחה. הטיפול מתבסס על המודעות לרגע (mindfulness) לשם טיפוח איכויות של קשב ונוכחות שבכוחן לחולל שינוי מעמיק ומיטיב אצל האדם עצמו ובינו לבין האחר.

אני מאמינה בתבונת הגוף כשער ליצירת התפתחות ברבדים עמוקים שלעיתים אינם נגישים ברמה המילולית. הטיפול כולל שיחה, הקשבה, התבוננות, שהייה ומגע.

פיזיותרפיה גוף-נפש

טיפול במצבי כאב בגוף (גב, צוואר…) הקשורים למצבים נפשיים כגון חרדה, דיכאון, מתח, עומס, משבר או קונפליקט. שילוב של טיפול פיזיותרפיה ופסיכותרפיה, הנותן מענה לצרכים הגופניים והנפשיים כאחד.

טיפול במצבים של פגיעה בשלמות הגוף, כגון כריתת שד, או ירידה בתפקוד הגופני לאחר מחלה, תאונה, פציעה, ניתוח, או היריון ולידה, אשר מביאים למצוקה נפשית.

שיקום רצפת האגן

טיפול בבעיות כגון – דליפת שתן, דחיפות ותכיפות במתן שתן, כאבים באזור האגן, וצניחה של אברי האגן.

ניסיון רב בטיפול במצבי כאב וחרדה בייחסי מין (Vaginismus, Vestibulitis, Vulvodynia). יצירת חוויה חיובית של מגע בדגש על תחושת ביטחון ושליטה, קשר ומערכת היחסים. חשיפה הדרגתית למגע באזורים אינטימיים, זיהוי ועיבוד של גורמים מגבילים בכאן ועכשיו, ושילוב בן הזוג בתהליך הטיפולי.

טיפול בבצקת ונפיחות

התמחות בטיפול בבצקת והתאמה של גרבי לחץ. עיסוי לימפאטי ושימוש במכשיר לחץ פניאומאטי להורדה מיידית של הנפיחות.

 

ליצירת קשר

טלפון: 054-4937931

מייל: inbal.bendror1@gmail.com

או – באמצעות טופס הפנייה ואחזור אליך בהקדם

אשמח להכירך,

ענבל

 

מאמרים:

כאב בקיום יחסי מין

טיפול בטראומה בלידה – עיבוד חווית הלידה

פסיכותרפיה

דיכאון אחרי לידה

בצקת ברגליים בהריון ולאחר הלידה

יש לך שאלות נוספות? צרי עמנו קשר! מלאי את הפרטים:    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *