קורס הכנה ללידת תאומים בצפון

הכנה ללידת תאומים

הריון לתאומים, לידת תאומים והורות לתאומים דומים בהרבה דברים להריון, לידה והורות לילד יחיד ועדיין יש בהם מרכיבים רבים שהם שונים מאוד ודורשים התייחסות מיוחדת.

הריון לתאומים הוא הריון בסיכון גבוה יותר, ולפעמים עצם הגילוי שאתם הולכים להיות הורים לתאומים מערער ומבהיל בהתחלה.
מעקב ההריון שונה, ויש סיכוי רב יותר ללידה מוקדמת.
ההכנה ללידת תאומים היא חשובה ביותר מכמה סיבות:

  1. חלק גדול מלידות התאומים יכולות להיות  לידות נרתיקיות רגילות ובריאות, כמו שחוו הרבה אמהות לתאומים לפניכן. קורס הכנה ללידה נותן לכם את מירב הידע והכלים להגיע ללידה כזאת.
  2. מכיוון שתהליך הלידה שונה מבחינות מסוימות ומכיוון שאופן ההתנהלות של הלידה מבחינת צוות בית החולים הוא שונה חשוב להכיר את מה שאתם הולכים לעבור באופן אישי ולא רק כיצד מתנהלות לידות של עובר יחיד. קורס הכנה ללידת תאומים מתייחס באופן מדוייק למה שצפוי לכם.
  3. כהורים לתאומים אתם צריכים להיות מוכנים גם לתרחישים שנפוצים יותר בהורות לתאומים, אפילו שאינם התרחישים הרצויים, כמו לידה של פגים, לידה של תינוקות קטנים, אשפוז לאחר הלידה, לידה בניתוח קיסרי וכו'. קורס הכנה ללידת תאומים יכול לאפשר לכם להגיע גם למצבים כאלה עם יותר בטחון ומוכנות רגשית להתמודדות.
  4. לידת התאומים היא השלב הראשון, ומהרבה בחינות הפשוט יותר. ההורות לתאומים, במיוחד בימים ובשבועות הראשונים היא אתגר גדול ומרגש שדורש הערכות – כיצד מניקים תאומים, מה הקשיים היחודיים ואיך נערכים משפחתית לכך. קורס הכנה ללידת תאומים נותן דגש, יותר מקורס רגיל, על השלבים הללו שאחרי הלידה ומתייחס לאתגרים היחודיים שהורות לתאומים מביאה איתה.

את ההכרות הראשונית שלי עם נושא התאומים חוויתי בטרם הייתי אמא, כאשר עבדתי כמטפלת פרטית של תאומות עליהן שמרתי מכשהיו בנות 4 חודשים ועד שהיו בנות שנה ו 4 חודשים. בתקופה זו נחשפתי והתנסיתי בעצמי להערכות הטכנית כשיש לך שניים, לקשיים הרגשיים בצורך לחלוק את תשומת הלב בין שניים, ואת ההערכות המשפחתית המרשימה שעשתה אמא שלהן בנסיון להצליח "לשמור באויר" שתי תינוקות, שני אחים בוגרים יותר בגילאי הגן, עסק עצמאי וזוגיות.

לאורך השנים יצא לי להמשיך ללוות חברות שהן אמהות לתאומים וכמדריכת הכנה ללידה ומדריכת הנקה, להכין זוגות לקראת לידת תאומים ולהדריך אמהות כיצד להניק תאומים.

עברתי השתלמות יחודית של איילת קופל להב בנושא הריון, לידה והורות לתאומים והיום אני שמחה להציע את שירותי לזוגות נוספים שחווים הורות לתאומים.

ניתן לקיים קורס פרטני בביתכם או בביתי או לבדוק האם מתארגנת קבוצה לקורס הכנה ללידה קבוצתי להורים לתאומים.
הקורסים מתקיימים בנצרת עילית.
ניתן לקבל החזר על קורס ההכנה ללידה מכל אחת מקופות החולים למי שיש את הביטוחים המורחבים (פלטינום, שיא, לאומית כסף או זהב לפי מדינויות הקופה באותה התקופה).

לתאום קורס אתם מוזמנים ליצור איתי קשר:
נעמה סלע – מדריכת הכנה ללידה, דולה, מדריכת הנקה ומלווה זוגות בראשית ההורות
www.im-haima.co.il  052-4696834

יש לך שאלות לגבי הקורס? רוצה להתייעץ? 

מוזמנת ליצור קשר באמצעות הטלפון או טופס הפנייה בכל מה שקשור להכנה ללידת תאומים וגם מה שלא.

ליצירת קשר ושאלות, מלאי את הפרטים:כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *