המלצות על נעה חברוני – דולה, ליווי לידה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אין לי איך להסביר את זה. מהמפגש הראשון הבנתי שאת אשה מסוג אחר. עם קסם. עם פלא. תוך שני מפגשים כבר הרגשתי אחרת איתך. בטוחה בעצמי ורגועה יותר. מבינה את עצמי יותר ואת ההרגשות והתחושות שלי. עם הזמן הבנתי כמה כוח ועוצמה את נותנת לי עצם הקול שלך. עצם הרגישות וההבנה שלך. התמיכה הזו באתגר שהגיע במהלך ההיריון. לא הרפת ממני.
נתת לי את ההזדמנות להסתכל לתוך עצמי. להתבונן בי ובמה שיש סביבי. ללמוד את עצמי ולקבל את מה שיש ומה שאין.
הצלחתי ליצור כוחות חדשים ולהסתכל לעולם בעיניים פקוחות עם גב זקוף וביטחון בעצמי שלא משנה מה יגיע בהמשך, אני פה להתמודד עם הכל בשמחה ובאהבה גדולה. ואף אחד ושומדבר לא ישנה את זה.
בזכות הרוגע והשלווה שאיתן ליוות אותי בחרתי באופטימיות ובחיוביות. בחרתי בעצמי ובמשפחה שלי. בחרתי לשמוח ולצחוק.
תודה שהייקום הפגיש אותי איתך אהובה❤ החוויה העוצמתית לצידך תשאר איתי לנצח✨
אוהבת אותך מעומק הלב💗💕🌹

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

היי נעה היקרה, עבר חודש וחצי מהלידה ועדיין אנחנו מתרגשים מהלידה והתהליך שעברנו ביחד. חשוב לנו להגיד לך שוב תודה ענקית ענקית! אין לנו באמת מילים לתאר ולהסביר מה ההכנה והנוכחות שלך, בכל שלבי ההריון והלידה, היו עבורנו.
אנחנו גם לא יכולים לחשוב על מישהי שיותר מתאימה, מדויקת וטובה ללידה שלנו, ובעיקר להילה ממך. הבנת את הדינמיקה בינינו מהרגע הראשון, כל שלב עשית כל כך בעדינות ורוגע, בדיוק כמו שהיינו צריכים.
השיחות שלך איתנו לפני הלידה גרמו לנו לדבר בינינו פעם ראשונה מאז הלידה הראשונה(שנגמרה בקיסרי והשאירה אותנו המומים), זה גם עזר לנו להתקדם שלב בזוגיות למקום שלם וטוב יותר, וגם עזר לנו להבין, לדמיין ולהתכוונן למה אנחנו רוצים שיהיה בלידה הזאת. זה היה אחד הרגעים המאושרים בחיים שלנו, והודות לך זה גם היה שלם ומלא ומדויק כל כך בשבילנו.
אז שוב תודה רבה רבה על כל הסבלנות, הרגישות, המאמץ, החיוך, העדינות והדיוק שלך בכל רגע איתנו, עכשיו אנחנו כבר מרגישים שהפכת את הטראומה שלנו לחלום מתוק, זה היה תיקון מושלם. הרבה בריאות ואהבה
טל והילה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נעה היקרה, היקום שלח לנו אותך בתזמון מושלם בתקופה עתירה בחוסר ודאות (קורונה..).נפגשנו בביתנו בדיוק 3 שעות לפני שירדו לי המים בשבוע 40+, ולמרות זאת לא הייתה לנו טיפת התלבטות לגבי זה שאנחנו חייבים אותך איתנו, גם אם לא בטוח שיאפשרו 2 מלווים בחדר לידה.
ואכן, בחדר לידה (וגם בטלפון לפני שהגיעו הצירים ושהינו במחלקה) הכל היה כל כך טבעי והרמוני, כאילו אנחנו מכירות כבר מתחילת ההריון ולא רק פחות מיממה 🙂יחד עם המיילדת אולה המדהימה בבית חולים העמק, עזרת לי המון להתמודד עם הכאב (תנועה, עיסוי, השראת אווירה רגועה), להשתחרר מהפחדים ומהאירועים של הלידה הקודמת, וללדת את בני השני ברוגע תוך שליטה מלאה על המתרחש.
אין לי מספיק מילים להודות לך, מעבר ללידה עצמה שהייתה מדהימה, חווית ההורות הראשונית וההחלמה הפיזית והנפשית הייתה חיובית ומהירה והרבה מזה תודות לך, לאולה ולבן זוגי – המלווים המושלמים 💛

 

המלצות דולה בפוריה

נעה יקרה,
מהרגע הראשון שפגשנו בך, ואפילו לפני (הרי משהו באינטואיציה שלנו בחר בך), התאהבנו בשקט שלך, ברוגע ובצניעות – שיחד איתם צעדנו בבטחון ושלווה לעבר הרגע הגדול בחיינו – לידתו של עמית.
לא יכולנו לבקש טוב יותר מהחוויה שזכינו לה – מהתהליך שעד ללידה ומהלידה עצמה, והמון – תודות לך!
הפגישות איתך גרמו לנו להבין כמה החוויה יכולה להיות חיובית ועוצמתית, וכמה חשוב להגיע אליה ברוגע ושלווה, כמו זו שהקרנת עלינו. והלידה עצמה היתה התוצאה של כל התהליך הזה והתרחשה גם היא באופן רגוע ונעים – אפילו יותר מההתכוננות שלנו והפנטזיות עליה.

היום חודש אחרי (והיה זה חודש מדהים ומרגש בחיינו – שגם הוא המשך ישיר של התהליך המדהים והלידה שחווינו), אנחנ רוצים לומר לך תודה!
תודה על השקט והרוגע שלך, על תחושת הבטחון שהשרית עלינו, על הנינוחות ועל שאפשרת לנו לסמוך עלייך בעיניים עצומות!

שלב הצירים בבית היה מבחינתנו משמעותי במיוחד, והמון בזכותך העברנו אותו בבית, באופן בו רצינו. האמירה שלך "ניסע כשתחליטי שנכון לך" והחיוך הנעים כשאמרת "הרחם שלך נפתח" – הם שהרגיעו ולימדו שהכל בסדר ואנחנו בשליטה על מה שקורה. לולא המשפטים האלו, ובכלל הנוכחות שלך, אנחנו מאמינים שהיינו נוסעים הרבה לפני כן ללניאדו ואולי מהלך הלידה היה נראה אחרת.

את היית לנו ה'מבוגר האחראי' אבל לא ממקום מטיף, אלא מתוך מקום של זרימה עם מה שנכון לנו, כזה שממש הסתנכרן איתנו. אפילו הנשימות שלך איתי בזמן הצירים נתנו את ההרגשה שאני לא לבד בסיפור הזה. והיד שנגעה בכתף בזמן הנסיעה ממונש ללניאדו – השלב שהכי פחדתי ממנו (להעביר צירים בנסיעה) – נתנה לי כל כך הרבה בטחון ועזרה לי לעבור אותה אפילו בטוב.

והלידה עצמה – הדאגה שלך, הליטוף, הבקשה שלך להחליף מיילדת כשראית שכל כך נכון לי ללדת בעמידה או עמידה על שש, ושוב – הרוגע שגם אם המיילדת לא נמצאץ – זה בסדר שאני אמשיך ללחוץ ואת נמצאת איתנו שם לכל מקרה שלא יהיה – כל אלו אפשרו לנו לשמור על שפיות ברגע המטורף הזה ולהיות שם – רפויים ורגועים, רגע לפני שאנחנו הופכים להיות הורים.

אז שוב תודה על הכל! שמחים כל כך שבחרנו בך ואת בנו להיות חלק מתהליך מדהים של יצירת חיים חדשים ובעיקר שמחים על שזכינו לחווית לידה ראשונה עוצמתית ומדהימה!!! ויודעים היום שזה באמת הרבה תודות לשהייה שלך איתנו.

אוהבים המון ומעריכים על העבודה המדהימה שאת עושה. ואולי עוד ניפגש בלידה הבאה, מוזמנת תמיד לבקר אותנו ואת עמית (וגם הוא מודה לך )
נשיקות וחיבוק גדול,
רון ואדוה

נעה חברוני דולה בצפון

נעה המתוקה:
אין מילים לתאר כמה עזרת לי בלידה!
החל מהכנה ללידה ב2 מפגשים בהם הסברת באופן ברור וענייני על התהליך שהולך לבוא עלינו. עם כל המורכבות של העניינים. בלי לכפות את הגישה שלך, בנועם ובחן הכנת אותי ואת גל לקראת הלידה.
שבועיים התראה מראש הסכמת להיות הדולה שלנו – וזו היתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי!
אני לא חושבת שהייתי מסוגלת ללדת בדיוק כמו שרציתי ללוא היית שם איתי בלידה. מגע הקסם שלך, הקול שלך, היית בדיוק כמו שדולה בעייני צריכה להיות.
ידעת מתי לגעת ומתי לא, מתי לשים שמן, מתי להגיד את המילה הנכונה, מתי להתערב, מתי להביע את דעתך ומתי לשחרר.
היתה לי לידה מושלמת! והרבה בזכותך!
אני רוצה להודות לך מעומק ליבי על כל התהליך שליווית אותנו.
על הזמינות, המידע, העזרה, היעוץ, ההכוונה ועל כך שהכל נעשה בנועם ובאהבה.
תמשיכי במלאכה המופלאה שאת עושה!
לידה הבאה את איתי! שיהיה ברור. ולא משנה איפה אגור בארץ או בחו"ל. אני אוהבת אותך ומאושרת שפגשתי אותך.
באהבה ענקית! יעל, גל וטומי.

המלצה על נעה חברוני דולה בצפון

פשוט מדהימה. לולא נועה לא הייתי יכולה לעבור את הלידה שלי. טבעית בלי אפידורל.
פשוט מדהימה. החל מקורס הכנה ללידה שעשתה באופן פרטי לי ולבעלי בביתנו. יצאנו מלאי ידע ותחושת בטחון מהמפגשים איתה. והכל בנועם ורוגע….
וכדולה…אין מילים. פשוט הייתה מושלמת. ידעה בדיוק מתי לעשות מה. עיסוי. שמנים. מילים תומכות. את כל הלידות שלי ארצה לעבור איתה. אוהבת אותך נועה! תודה על הכל! ממליצה בחוםםםםםםם רב!
יעל אליאסף היערי

המלצות על דולה בצפון

כשאנחנו לקחנו את נועה כדולה הדבר העיקרי שרצינו זה שתהיה מישהי שתדע לומר לנו מתי הזמן הנכון לצאת מהבית.
אנחנו מאוד בטוחים בזוגיות שלנו ובכוח שלנו יחד וחשבנו שזה כל מה שדולה יכולה לתרום לחוויה שלנו.

נועה המהממת הסתברה כהרבה יותר משמעותית.
לא רק שהיא באמת ידעה לומר לנו מתי לצאת אל בית החולים ( הגענו בפתיחה 7 ומחיקה מלאה) אלא הנוכחות הכלכך נעימה שלה, וקור הרוח תרמו לחוויה הלידה בצורה מופלאה.
זכורה לי הרמוניה נפלאה בינה לבין בן זוגי ושניהם איתי בכל ציר וציר.
אני נתמכת בו מקדימה ונועה מעסה ומשחררת מאחורה.. מבלי לומר מילים. פשוט חשים . וכשנאמרו מילים הן היו כלכך מעודדות ומדויקות.
בזכות שיתוף הפעולה הנעים הזה אני יכולה לומר שהייתה לבתי לידה מדהימה. עוצמתית חיובית ומלאה אור וטוב.

נועה נכנסה לנו עמוק ללב. משהו בשקט המופתי הזה, עם החיוך והאסטרטיביות במידה הכלכך נכונה..
אין לנו ספק שנועה תלווה אותנו גם בלידות העתידיות . רק כדי לשמר את החוויה המופלאה הזו שעברנו.
שני עמיחי-בונה

 

המלצות דולה בפוריה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לא יספיקו המילים לתאר את ההערכה והתודה שיש לנו כלפי נעה!
נעה הייתה איתנו מתחילתו של התהליך בקורס הכנה ללידה, העניקה לנו ידע וכלים מעשיים חשובים אשר העצימו את חווית ההריון והלידה ואיפשרו לנו להתמצא במרחב אי הוודאות בלידה ראשונה.
נעה הייתה זמינה לנו לכל שאלה ובקשה באופן מעורר התפעלות.
בלידה עצמה (שהחלה בטלפון לנעה בשעה הקטנות של הלילה) נעה ליוותה אותנו יד ביד בצורה המדהימה ביותר – הרגיעה, הסבירה, תמכה והדריכה .
הייתה שם גם כאשת מקצוע וגם כחברה חמה ותומכת.
נעה הייתה האדם הנכון בזמן הנכון.
אנחנו ככ שמחים שבחרנו בך להיות האדם שילווה אותנו בחוויה הפרטית שלנו.
אוהבים, מעריכים ומוקירים
משפחת מיכאלי – אביה, מנדי וינון

 

נעה היתה לצידנו מהקורס הכנה ללידה בו הקפידה להעביר לנו ידע קונדרטי לצד הכנה נפשית חשובה לא פחות לקראת החוויה הזו, ועד ללידה המעצימה והמדהימה שהיתה לנו. נעה היתה קשובה לנו ולצרכים שלנו לאורך כל הדרך, היתה זמינה וסבלנית לכל שאלה ותהיה (גם הטיפשית ביותר..) וגם כאשר עלו חששות במהלך הלידה והלידה הסתבכה מעט, נעה המשיכה לתמוך בדרכה הרגועה והצליחה להעניק לנו בסופו את חווית הלידה הקרובה ביותר לציפיות שלנו. תודה רבה <3 מירב שלום

נעה היתה לצידנו מהקורס הכנה ללידה בו הקפידה להעביר לנו ידע קונדרטי לצד הכנה נפשית חשובה לא פחות לקראת החוויה הזו, ועד ללידה המעצימה והמדהימה שהיתה לנו.
נעה היתה קשובה לנו ולצרכים שלנו לאורך כל הדרך, היתה זמינה וסבלנית לכל שאלה ותהיה (גם הטיפשית ביותר..) וגם כאשר עלו חששות במהלך הלידה והלידה הסתבכה מעט, נעה המשיכה לתמוך בדרכה הרגועה והצליחה להעניק לנו בסופו את חווית הלידה הקרובה ביותר לציפיות שלנו.
תודה רבה <3
מירב שלום

 

 

המלצה של גיא מורדו

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נועה המלאך הפרטי שלנו… אנחנו כותבים לך כאן קצת באיחור (חודשיים של מערבולת רגשות) אבל עדיין עמוק מתוך הלב.
זכינו להכיר נפש טהורה עם צורך נתינה שאין כמותו, נכנסת לחיינו כמו מלאך וזיכית אותנו בחיים חדשים, עזרת לנו לעבור את השלב הזה ולזכור אותו כחוויה חיובית עם חשק לעוד…
וזה הדבר הכי חשוב – איך יוצאים נפשית / רגשית מהתהליך ואת היית קשובה לנו ועזרת לנו להיות קשובים לגוף שלנו ולמלאך מהבטן ועד חדר הלידה… את מדהימה ודבר אחד בטוח, אנשים מיוחדים כמוך אין הרבה. אנחנו מצפים בקוצר רוח לחוויה הבאה, מתגעגעים אלייך ומודים לך יום יום. את נהדרת  ❤️
גיא שירלי וליאו מורדו

 

דולה בפוריה

 

 

 

 

 

 

נעה חברוני- אגדה!
היית לנו לדולה נהדרת – בלידה שנמשכה 36 שעות הרגשנו ממך שרק אנחנו והלידה הנוכחית בעולם כרגע. תמכת בלי סוף, ממשיכה להתעניין גם אחרי הלידה.
אין מספיק מילים לתאר את המקצועיות וההכלה האינסופיים שלך.
נירית ואלעד ארנון

 

נעה היקרה, רצינו לומר תודה על ליווי תומך ועוזר. אנו שמחים שבחרנו בך ללוות אותנו במסע המופלא, החדש, המאתגר, המורכב ומה לא שחווינו וממשיכים לחוות. הפגישות איתך תמיד היו נעימות, ברורות, מרגיעות, מעשירות, עזרו לנו להתחבר עוד יותר לעצמנו ואחד לשני, להבין יותר מה אנו רוצים ומה נכון לנו. גרמת לנו להגיע לרגע הלידה בשלים ומוכנים יותר. היתה לידה מאתגרת מאוד עבורנו וגם עבור ניצן הקטן, אבל ברור לנו שההכנה ללידה, ההתמקדות בטוב,ף בכוחות הפנימים, בהבנה שעם כל המעגל התומך הכדור בידיים שלי, בניסיון לקבל צירים בברכה, בניסיון להכניס מחשבות חיוביות שיעצימו ויחזקו תוך כדי הקושי הכאב ויתנו כוח... לכל הדברים הללו גם לך יש השפעה ועזרה בהם - בתהליך שעברנו לפני הלידה. הנוכחות שלך בלידה העניקה לשנינו המון עזרה ובטחון, חשיבה חיובית, חיוך, חום, נתנה שקט ורוגע בתוך כל האתגר הגדל ואנחנו מודים לך על כך מאוד ושמחים שבחרנו בך. יש משהו באישיות שלך שמשרה על הסובבים שקט ורוגע ויחד עם זאת את גם יוצקת פנימה המון תוכן, עומק, עניין ומעצימה את מי שסביבך. למדנו ממך הרבה והיינו שמחים בעתיד להמשיך וללמוד, להיפגש ולשמור על קשר. מאחלים לך ולמשפחתך שנה טובה ונהדרת וגמר חתימה טובה. אוהבים ומעריכים מאוד - יותם, ניצן ואלה.

נעה היקרה,
רצינו לומר תודה על ליווי תומך ועוזר. אנו שמחים שבחרנו בך ללוות אותנו במסע המופלא, החדש, המאתגר, המורכב ומה לא שחווינו וממשיכים לחוות.
הפגישות איתך תמיד היו נעימות, ברורות, מרגיעות, מעשירות, עזרו לנו להתחבר עוד יותר לעצמנו ואחד לשני, להבין יותר מה אנו רוצים ומה נכון לנו.
גרמת לנו להגיע לרגע הלידה בשלים ומוכנים יותר. היתה לידה מאתגרת מאוד עבורנו וגם עבור ניצן הקטן, אבל ברור לנו שההכנה ללידה, ההתמקדות
בטוב, בכוחות הפנימים, בהבנה שעם כל המעגל התומך הכדור בידיים שלי, בניסיון לקבל צירים בברכה, בניסיון להכניס מחשבות חיוביות שיעצימו ויחזקו תוך כדי הקושי הכאב ויתנו כוח…
לכל הדברים הללו גם לך יש השפעה ועזרה בהם – בתהליך שעברנו לפני הלידה.
הנוכחות שלך בלידה העניקה לשנינו המון עזרה ובטחון, חשיבה חיובית, חיוך, חום, נתנה שקט ורוגע בתוך כל האתגר הגדל ואנחנו מודים לך על כך מאוד ושמחים שבחרנו בך.
יש משהו באישיות שלך שמשרה על הסובבים שקט ורוגע ויחד עם זאת את גם יוצקת פנימה המון תוכן, עומק, עניין ומעצימה את מי שסביבך.
למדנו ממך הרבה והיינו שמחים בעתיד להמשיך וללמוד, להיפגש ולשמור על קשר.
מאחלים לך ולמשפחתך שנה טובה ונהדרת וגמר חתימה טובה.
אוהבים ומעריכים מאוד –
יותם, ניצן ואלה.

דולה בצפון

נועה מדהימה, משרה שלווה ורוגע ונתנה לי המון ביטחון, זה ממש כיף שיש אתך מישהי שיודעת מה צריך לעשות בכל רגע נתון, מצד אחד תומכת ומרגיעה ומצד שני נותנת לך את המרחב שלך.
לפני הלידה נעה עשתה לי טיפול מדהים לשחרור הלידה הקודמת, וגם הדריכה אותנו על תנוחות בזמן הצרים וזה מאד עזר בזמן אמת.
אני ממליצה מאד על נעה למי שרוצה ללדת בלידה טבעית וגם למי שלא.
אסתר רייכמן

המלצות דולות בצפון

לנעה היקרה
אספר איך הכל התחיל….
זכיתי להכיר אותך דרך כנס נשים, ואני ברת מזל שזכיתי בך.
כל הלווי שלך לאורך ההיריון שלי היה פשוט חוויתי, השראת בי רגוע ונינוחות, בכל פעם שהייתי מתקשרת אלייך לחוצה, ידעת איך להרגיע אותי ולתת לי את הביטחון שהכל בסדר. ונתת לי את התחושה שאני יכולה לשתף אותך ברגשות ובהתלבטויות שלי.
מתחילתו של ההיריון ועד לרגע בו נפגשנו , פחדתי שתהיה לי לידה כמו הלידה הראשונה שלי ( לידת וואקום), אבל בזכותך הצלחתי לעבור את ההמתנה ללידה ברוגע וללא חששות כלל.
הלידה היתה בשבילי חלומית , את רוב תהליך הצירים עברתי ברוגע וללא כאב, עד שהגיעו הצירים הכואבים באמת, ואז כבר לא יכולתי יותר, ובאותו רגע את ידעת איך לעביר לי את הכאב מהר באמצעות מגע בנקודות שכואבות לי . וכמובן, תוך כדי לומר לי מילות עידוד .
אם לא הלווי והתמיכה שלך, לא יודעת איך הייתי מסוגלת ללדת תינוקת כל כך גדולה, אבל בסוף זה קרה , ואפילו דיי בקלות.. כשלאוויר העולם הגיחה רחלי המקסימה שלנו במשקל 4200ק"ג.
רק רצינו מאיר ואני לומר לך שוב אלפי אלפי תודות.. בלעדייך זה מן הסתם היה נראה לגמרי אחרת..
תודה על הכל נעה
כמובן, אני ממליצה בחום, היה שווה כל רגע איתך
חיה-0502176191

המלצה מאלישבע קולא

נועה יקרה,
אתחיל עם הסוף – רועי.
בחרנו בשם הזה אשר טומן בחובו תמצית של לידה מדהימה.
רועי מלשון רועה הצאן אשר מוביל את הצאן והצאן הולך אחריו בבטחה ובאמונה
שלמה שהרועה רוצה רק לטובתו …
שבוע וחצי לפני הלידה התקשרתי אלייך, מתלבטת, לא בטוחה, בעיקר רוצה להרגיש, להתמודד. הרגשתי שאת האדם לעבור איתו את הלא נודע. לא ידעתי איך זה יגמר
אבל ידעתי שאני בידיים טובות ( תרתי משמע).
באת אלי לקראת בוקר, וברגע הזה עצמתי את עיני, והלכתי אחרייך ויחד עברנו שעות של צירים דבר שלא הרגשתי מעולם. החזקת את גופי, זמזמת איתי צלילים, נטעת בי
את האמונה שאני מסוגלת להתמודד … התמכרתי לכאב! פתאום הבנתי שזה אפשרי. התמודדתי עם שעות של צירים בבית ובבית החולים, הסוף היה כואב וקשה אך מעצים
ונותן עוד כוח …
לא יודעת איך היה ניתן לעבור את המסע הזה בלעדייך …
תודה שהסכמת להיות הדולה שלי!
אלישבע קולא, ירושלים 052-5001588

 

המלצה מאורטל

נעה יקרה,
אני רוצה להודות לך על הליווי בשלושת לידותיי. אני לא יודעת איך הייתי עושה את זה בלעדייך. תהליך ההיריון – לידה הוא תהליך מופלא אך מלווה בחששות. וניתן לחוות
אותו בכל מיני דרכים…
בזכותך זו היתה חוייה טובה ומעצימה החל במפגשים לפני הלידות בהם ערכנו תיאום ציפיות והדרכת אותי לחשיבה חיובית. וכלה בלידות עצמן, בהן היית לי לעזר מכל
הבחינות. תמכת בי פיזית ונפשית.

בלידה ראשונה בחרתי לנסות ללדת ללא אפידורל, אך ללא תמיכה מתאימה, כלל לא בטוח שהייתי חוזרת על כך בלידות הבאות. סייעת לי בזמן הצירים בעיסויים ולחיצות
ותמיד דאגת לוודא שהעוצמה, הכמות והעיתוי יהיו נעימים לי. הצעת לי דרכים שונות להתמודדות עם הכאב בדרך הטבעית, שבתוך הלחץ והכאב בהם הייתי נתונה, אינני
חושבת שהייתי מגיעה לכך לבד, וזאת אף על פי שהתכוננתי הרבה ללידה והכרתי אותן.

הידע שלך והמקצועיות היו לי לעזר, אך יותר מכל, סייעה לי התמיכה הרגשית והנפשית. עודדת אותי על כל צעד ושעל. אני מאמינה ומרגישה שהאווירה וההרגשה הנפשית
משפיעים על תהליך הלידה הפיזי. הרגשתי שאלו סייעו להתקדמות הלידה, ושהעידודים והחיזוקים, הם מה שיותר מכל סייעו לי לעמוד בכאבים ולעבור את הלידה באופן הטוב ביותר.
ראיתי במוחש שאופן הלידה ותנוחת הלידה, משפיעים גם על ההתאוששות ממנה. בלידה האחרונה בקשתי לעשות ניטור בעמידה כדי שאוכל להתמודד ביתר קלות עם כאבי הצירים.
למרות הסתייגות אחת המיילדות. עמדת על כך למעני ובדקת כל העת שהניטור יהיה תקין ועקבי, כדי לקצר את זמן הסבל הכרוך בחיבור אליו. בפועל הלידה הגיעה – כשאני עוד מחוברת אליו – בעמידה… בתמיכתך, לפני שהספקתי להבין מה קורה, התינוקת כבר הייתה בחוץ! מינימום של כאב, במינימום זמן וללא קרעים…

אני בטוחה שתקופת ההתאוששות מהלידה הייתה הפעם קלה במיוחד הודות ללידה המיוחדת שחוויתי.

אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה לעבור את ההיריון והלידה בבטחון בשלווה ובהצלחה ולחוות את הרגעים המרגשים בחיים מתוך חיוך ושמחה, לקחת אותך איתה ללידה.
אני כבר מנויה קבועה 😉
תודה ענקית
אורטל גול

המלצה על נעה חברוני תומכת לידה דולה

בס"ד
לנעה היקרה,
תודה לך שהסכמת להיות הדולה שלי בפעם השניה.
אני לא יכולה לתאר לעצמי איך היה לי לולא היית נוכחת. הנה קצת ממה שעברנו…
את האמת קצת התלבטתי אם לקחת שוב דולה, בכל זאת כבר עברתי לידה (לא כזה מזמן) מה כבר יכול להיות? אולי אוותר הפעם על דולה ונראה איך יהיה.
אבל אז נזכרתי- שזה לא רק העזרה הפיזית שאת הענקת לי, אלא בעיקר העזרה הנפשית, שלה הייתי זקוקה במהלך הלידה.
מהרגע ש"סגרנו" על זה שתהיי הדולה שלי, כל שאלה, אפילו הכי קטנה נענתה מידי, דבר שמאוד הרגיע אותי- יש על מי לסמוך, יש מי שמקשיב לי, יש מי ששם בשבילי…
לקראת הלידה היו לנו 2 מפגשים. עד לאותם המפגשים ממש לא חשבתי על זה שאני לקראת סוף ההריון- די דחיתי את המחשבות הללו, היתה לי תחושה כאילו ההריון
בתחילתו עדיין, וכבר הייתי ב-9. זה לא סתם. היתה לזה סיבה טובה שדרך המפגשים גיליתי למה באמת לא חשבתי על הלידה כלל.
במפגש הראשון דיברנו על חוויות הלידה הראשונה ומה הייתי רוצה שיהיה הפעם, תיאום ציפיות. הלידה עצמה לא היתה הגורם המפריע- אלא מה שהפחיד אותי כ"כ זה הרגעים שאחרי הלידה. כל מה שחשבתי עליו זה מה יהיה אחרי הלידה, לא הלידה עצמה. דבר זה גרם לי להרגיש שאני חייבת לדחות את הלידה כמה שיותר.
במפגש השני הדברים כבר השתנו. עדית לי מין הרפיה וגילנו שהבעיה העיקרית אצלי זה שאני חושבת כל הזמן מחשבות רעות על מה יהיה ביום שאחרי. עשינו כמה תרגילים
שבסופם הרגשתי הקלה של ממש- כאילו זהו, עכשיו אני עם רגשות חיוביות לקראת הלידה ובעיקר מהיום שאחרי ואני ממש מוכנה כבר ללידה. עבר קצת זמן והגיע הרגע- אני עם צירים חזקים ביותר ובטוח זמן קצר הגעת אליי הביתה. מיד התחלת בעזרה הפיזית עם הצירים ולאחר זמן קצר עברנו לבית החולים, מזל שלא חיכינו יותר מדי- אחרת היתה לידת בית!
כל הדרך לבית חולים ליווית אותי פיזית ונפשית- ממש הרגעת אותי… (לא אפרט ממש בפרטים את מה שהיה בלידה…)
כשהגיע רגע הלידה, הבנתי שאין סיכוי לאפידורל! איחרנו את המועד…נלחצתי! איך אני אמורה לעבור לידה בלי א-פ-י-ד-ו-ר-ל? את מיד הגבת "יהיה בסדר- הראש כבר ממש
בחוץ" כששמעתי את זה, אמרתי קדימה! את עושה את זה!
כל אותם רגעים לא עזבתי אותך… בכל לחיצה הרגשתי שאני מעבירה את כל הכאבים אלייך. תוך כמה דקות התינוק היה בחוץ!
מסתבר שאפשרי ללדת בלי אפידורל- וזה לא כזה נורא! כל עוד יש תמיכה טובה!
לאלו שקוראות את המכתב הזה-
אני ממליצה בחום על נעה ללידה הבאה שלך…!
מושקי
0544411258

לידת וי"בק - לידה רגילה אחרי קיסרי טסו להם שלושה שבועות מאז ילדתי את נועם בלידה מדהימה, נטולת התערבויות, כמו שהטבע יודע.. רוצה להמליץ מכל הלב על נעה חברוני שליוותה אותנו בתהליך המופלא הזה בכזו רכות, שלווה, רוגע וצניעות. נעה יקרה, מדהימה שכמותך! איתך הרגשנו שמצאנו אשת שיח, הקשבה אמיתית, שותפה וחברת נפש! נתת לכל העושים בדבר הרגשה שלכל אחד המקום שלו וכל אחד תורם לתהליך אבל מעל הכל הזכרת לנו להאמין בעצמנו..שהגוף יכול ויודע...אם רק יתנו לו. וליולדות לעתיד שזה עלול לעניין אותן...אחרי קיסרי ממליצה בחום, כל עוד ניתן מבחינה בריאותית של האם והעובר: תקראו ותלמדו מראש על לידת וי"בק אם בזה אתן חפצות לכו עם האינטואיציה שלכן עד הסוף- בבחירת דולה, בחירת בי"ח עשו רק מה שנכון לכן ואל תיתנו לרעשי המערכת להשפיע עליכן או להפחיד אתכן קיסרי זו לא מילה גסה, אבל אפשר גם אחרת

לידת וי"בק – לידה רגילה אחרי קיסרי: טסו להם שלושה שבועות מאז ילדתי את נועם בלידה מדהימה, נטולת התערבויות, כמו שהטבע יודע.. רוצה להמליץ מכל הלב על
נעה חברוני שליוותה אותנו בתהליך המופלא הזה בכזו רכות, שלווה, רוגע וצניעות.
נעה יקרה, מדהימה שכמותך! איתך הרגשנו שמצאנו אשת שיח, הקשבה אמיתית, שותפה וחברת נפש! נתת לכל העושים בדבר הרגשה שלכל אחד המקום שלו וכל אחד
תורם לתהליך אבל מעל הכל הזכרת לנו להאמין בעצמנו..שהגוף יכול ויודע…אם רק יתנו לו. וליולדות לעתיד שזה עלול לעניין אותן…אחרי קיסרי, ממליצה בחום, כל עוד
ניתן מבחינה בריאותית של האם והעובר: תקראו ותלמדו מראש על לידת וי"בק אם בזה אתן חפצות, לכו עם האינטואיציה שלכן עד הסוף- בבחירת דולה, בחירת בי"ח,
עשו רק מה שנכון לכן ואל תיתנו לרעשי המערכת להשפיע עליכן או להפחיד אתכן
קיסרי זו לא מילה גסה, אבל אפשר גם אחרת

 

כשראיתי את נעה בפעם הראשונה הבחנתי במיוחד בשקט שלה, ובכנות- קצת נבהלתי. עיקר הליווי שרציתי מראש היה בלתווך ביני ובין הצוות הרפואי ולאפשר לבן הזוג שלי להיות פנוי רגשית ופרקטית לתמוך בי ולהיות חלק מהלידה.אחרי שנעה התחילה לדבר, ולהקשיב, הבנתי שהשקט הוא עשיר וגדוש, ובסוף מפגש ההכרות שנינו הרגשנו שזה יכול לעבוד.צדקנו. נעה זמינה לאורך כל התהליך, גם כשיש הפתעות כמו ירידת מים מוקדמת יותר מחודש לפני התאריך וכשהיא בשבת רחוקה מהבית, וגם אחרי הלידה בהסתגלות המשותפת לתינוקת. קיבלנו באופן עקבי מענה לכל השאלות ששאלנו, ועם הרבה רוגע ואמפתיה. הגעתי עם הרבה מאוד פחדים לפני הלידה, ולמרות שהספקנו להיפגש פעם אחת במקום שתיים מעבר למפגש ההכרות .(בגלל לידה מוקדמת בשבוע 35) - הטכניקות שנעה הציעה להתמודדות היו מועילות מאוד. במהלך הלידה נעה תמרנה בתבונה וסבלנות כדי לעזור לנו להביע את הרצונות והצרכים שלנו מול הצוות, הייתה נוכחת לגמרי בכל רגע שרציתי ומן הצד השני ידעה מתוך רגישות ותשומת לב מתי "להתפוגג" אל הרקע ולפנות לנו מקום זוגי.נעה מגיעה עם ידע רחב ותמונת עולם מעניינת ועם כלים מגוונים. מעל לכל הרגשתי שנעה נמצאת אתנו מכל הלב ושאני סומכת עליה ועל הניסיון שלה.ברור לי שחלק משמעותי בכך שלשלושתנו- לי, לבן הזוג ולתינוקת- הייתה חווית לידה חיובית, קשור בליווי והנוכחות של נעה, ואני ממליצה על הליווי שלה מכל הלב !! אבישג

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כשראיתי את נעה בפעם הראשונה הבחנתי במיוחד בשקט שלה, ובכנות- קצת נבהלתי.
עיקר הליווי שרציתי מראש היה בלתווך ביני ובין הצוות הרפואי ולאפשר לבן הזוג שלי להיות פנוי רגשית ופרקטית לתמוך בי ולהיות חלק מהלידה. אחרי שנעה התחילה לדבר, ולהקשיב, הבנתי שהשקט הוא עשיר וגדוש, ובסוף מפגש ההכרות שנינו הרגשנו שזה יכול לעבוד. צדקנו.
נעה זמינה לאורך כל התהליך, גם כשיש הפתעות כמו ירידת מים מוקדמת יותר מחודש לפני התאריך וכשהיא בשבת רחוקה מהבית, וגם אחרי הלידה בהסתגלות המשותפת לתינוקת.
קיבלנו באופן עקבי מענה לכל השאלות ששאלנו, ועם הרבה רוגע ואמפתיה.
הגעתי עם הרבה מאוד פחדים לפני הלידה, ולמרות שהספקנו להיפגש פעם אחת במקום שתיים מעבר למפגש ההכרות .(בגלל לידה מוקדמת בשבוע 35) – הטכניקות שנעה הציעה להתמודדות היו מועילות מאוד.
במהלך הלידה נעה תמרנה בתבונה וסבלנות כדי לעזור לנו להביע את הרצונות והצרכים שלנו מול הצוות, הייתה נוכחת לגמרי בכל רגע שרציתי ומן הצד השני ידעה מתוך רגישות ותשומת לב מתי "להתפוגג" אל הרקע ולפנות לנו מקום זוגי. נעה מגיעה עם ידע רחב ותמונת עולם מעניינת ועם כלים מגוונים. מעל לכל הרגשתי שנעה נמצאת אתנו מכל הלב ושאני סומכת עליה ועל הניסיון שלה. ברור לי שחלק משמעותי בכך שלשלושתנו- לי, לבן הזוג ולתינוקת- הייתה חווית לידה חיובית, קשור בליווי והנוכחות של נעה,
ואני ממליצה על הליווי שלה מכל הלב !!
אבישג

טרי טרי – את סיפור הלידה של יעל ובתה אורי – לידת בית מופלאה שזכיתי ללוות אפשר לקרא כאן בדיוק כפי שכתבה אותו יעל.

 

חווית ההיריון מזמנת לך את האפשרות לצאת למסע מופלא של חיבור לעצמך ולתינוק.
את מוזמנת לפנות אלי בכל שאלה הקשורה להתמודדות בתקופה המיוחדת הזו: בהכנה ללידה, בתמיכה וליווי בזמן הלידה, בטיפול לאיזון רגשי, בהכנה להורות ובטיפול בתינוק.

 

נעה חברוני, מלווה נשים וזוגות במסע ההורות מהרגע הראשון.
מתוך ארגז הכלים שלי:
אשה ואמא, דולה, מדריכת הכנה ללידה, מדריכה להתפתחות תינוקות – מאבחנת ומטפלת בשיטת "צעד ראשון",
מדריכה לשפת התינוקות דנסטן, מאבחנת ומטפלת בטכניקת "איזון חיים" לטיפול בבעיות פיזיות ורגשיות.
צרי קשר: 052-2837199
או דרך הדואר האלקטרוני: merkaz.hamaagal@gmail.com

 

 

 

 

ליצירת קשר ושאלות, מלאי את הפרטים:כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *