הנקה טובה

על אף שהנקה היא הדרך הטבעית להזין את התינוק, נשים רבות נתקלות בקשיים רבים בהנקת תינוקן לאחר הלידה.
פעם כשנשים חיו בשבט כל אישה ראתה מגיל צעיר אישה אחרת מניקה ונשים ידעו לתמוך, לעזור ולפתור בעיות הנקה. היום נשים רבות שיולדות לא ראו מקרוב אישה אחרת מניקה והן מוצאות את עצמן לאחר הלידה לבד עם שאלות רבות.

רוב הנשים בישראל בוחרות להניק לאחר הלידה. אולם עקב קשיים כגון כאבים ופצעים בפטמות, ירידה בכמות החלב, עליה איטית במשקל התינוק ועוד אמהות רבות מפסיקות להניק בשלב מוקדם על אף שהיו רוצות להמשיך זמן רב יותר.

בייעוץ בביתך ניתן לתרגל תנוחות שונות בסביבה הטבעית שלך, לשפר את החיבור לשד, לדבר על ניהול הנקה תקין והגברת חלב במידת הצורך וכמובן לשאול את כל השאלות הקשורות בהנקה וכיצד להשיג הנקה טובה.

מאמרים בנושא ההנקה
סרטונים בנושא הנקה
תמונות הנקה

אם נתקלת בבעיה בהנקה, יש לך חששות או התלבטויות הנוגועת להנקה את מוזמנת לפנות לאחת ממדריכות ההנקה של עמק פורה,ולקבל מענה מקצועי על מנת שתצליחי בהנקה כפי שרצית.

נעמה סלע  – מדריכת הנקה, מדריכת הכנה ללידה ודולה 052-4696834 נצרת עילית
לילך רוכל – מדריכת הנקה, מדריכת הכנה ללידה ודולה 050-7946006 מרחביה
יעל תירוש – מדריכת הנקה, שיווק מוצרי אלוורה 054-9990606 טבעון

אזור שירות: טבעון, יקנעם, כפר יהושע, שדה יעקב, רמת ישי, הזורע, מגידו, אלונים, אלוני אבא, בית לחם, הסוללים, שמשמית, ציפורי, אלון הגליל, מצפה עדי, הושעיה, נצרת עילית, נצרת, גבעת אבני, בית רימון, טבריה, בית שאן, חמדיה, טירת צבי, רמת צבי, שדה אליהו, שדה נחום, מסילות, רשפים, ניר דוד, בית השיטה, בית אלפה, חפציבה, גבע, עין חרוד, תל יוסף, גדעונה, תענכים, גן נר, גלבוע, עפולה, בלפוריה, מזרע, תל עדשים, גניגר, שריד, גבע, רמת דוד, גבעת אלה, תמרת, כפר החורש, מגדל העמק, בנימינה, בית שערים

ליצירת קשר ושאלות, מלאי את הפרטים:כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *